Csapatunk nem adta olcsón a bőrét!Ismételnem kell önmagam de elmondások szerint ismét jól játszva szenvedtünk vereséget.A mérkőzés végeredménye:

BÜKKÁBRÁNY-HAJDÚNÁNÁS 3:2 (1:1)

Góljainkat:Szentjobbi Roland és Újvári Zsolt szerezték

Információm szerint élvezetes, nagy iramú mérkőzést játszottak a csapatok.A vezetést a Bükkábránynak sikerült megszerezni,melyet Szentjobbi egalizált.Az első félidőhöz tartozik még egy kiállítás ez a mi csapatunkat sulytotta.A második félidőt mégis 11-en kezdtük, megbeszélés alapján másik játékossal kiegészíthettük csapatunkat.A 2.félidő első fele a mienk volt,helyzeteket dolgoztunk ki.Csak a gól hiányzott.Majd 2 kontra és máris 3:1 volt oda.Az eredményen Újvári gólja szépített egy keveset.

Bár vereség lett a vége de a hozzáállás,dinamika nem hiányzott a csapatból.Ez reménykeltő a bajnokságra.Az egész csapat tette a dolgát,jól játszottak.Akik kiemelhetőek:Sánta János(jól játszott,bár a 2.félidőben faragták rendesen),Újvári Zsolt(rengeteg labdaszerzés),Szitkó Róbert(játék szervezés)

A bajnokság kezdetéig már nem lesz edzőmérkőzés,aki  látni akarja csapatunkat az megteheti jövő hét vasárnap Tiszacsege ellen.

Szerző: admin gabor | 2012. március 3.